Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku." Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."

Dobré zprávy

GRATULACE PREZIDENTU REPUBLIKY

duka prezVážený pane prezidente,

dovolte mi, abych Vám poblahopřál ke znovuzvolení prezidentem této země. Přeji Vám do dalších let především zdraví a vědomí, že Vaše funkce prezidenta republiky znovu potvrzená, je službou. Službou všem občanům bez rozdílu.

A nám společně, všem občanům této země přeji, aby to byla služba v duchu lásky a pravdy, tak, jak to připomíná prezidentská standarta.

Upřímně zdravím a žehnám Vám

Dominik kardinál Duka OP arcibiskup pražský, primas český a předseda České biskupské konference

ZDROJ: http://www.dominikduka.cz/vyjadreni/gratulace-prezidentu-republiky/

Lze věřit na bohy s takovými věřícími?
Gabriel Laub