Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí Váš manžel domů..." "Nejsem vdaná," přeruší ho pacientka. "No tak až se setkáte s Vaším snoubencem..." "Nejsem zasnoubena." "Tak tedy řekněte svému příteli, že..." "Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele..." Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven na oblohu. "Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?" neudržela pacientka svou zvědavost. "Protože naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě..."

Dobré zprávy

Film Ferdinand 4.března 2018 v 14.00 hod.

ferdinand filmŘKF Lanškroun Vás srdečně zve na film Ferdinand - v neděli 4.3.2018 v 14.00 hodin v kině Lanškroun. Vstup na film mají ti, kdo koledovali a nebo pomáhali s Tříkrálovou sbírkou - ZDARMA. Pro ostatní platí vstupné 50,- Kč.

Malá ochutnávka: https://www.youtube.com/watch?v=O4n4sit1DDc

Ctnosti, které nás mohou šťastně převést z dočasnosti do věčnosti, jsou pokora a láska.
Sv. Jan Bosco