Muž a žena se srazí v autech. Bouračka je ošklivá. Obe jejich auta jsou úplně na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo... Když se vysoukali z aut, povídá žena muži: "Tak vy jste muž, to je zajímavé. Já jsem žena. Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zranění nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti. Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!" Žena pokračovala: "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku. Bůh si určitě přeje, aby jsme toto víno vypili a oslavili tím naše štěstí." Potom podala láhev muži. Ten souhlasně přikývl, otevřel láhev a polovinu vypil. Pak ji podal zpět žene. Ta vzala láhev, zavřela ji a vrátila muži do rukou. Ten se jí zeptal: "Vy nebudete?" Načež mu odpověděla: "Ne. Jen počkám na policii."

Dobré zprávy

Film Ferdinand 4.března 2018 v 14.00 hod.

ferdinand filmŘKF Lanškroun Vás srdečně zve na film Ferdinand - v neděli 4.3.2018 v 14.00 hodin v kině Lanškroun. Vstup na film mají ti, kdo koledovali a nebo pomáhali s Tříkrálovou sbírkou - ZDARMA. Pro ostatní platí vstupné 50,- Kč.

Malá ochutnávka: https://www.youtube.com/watch?v=O4n4sit1DDc

Tvá pyramida nemá smysl, jestliže nekončí v Bohu.
Antoine de Saint Exupery