Jedni rodiče poprosili pana faráře, aby dětem na náboženství řekl něco o manželství. Připravil si tedy pečlivě své vyučování, vstoupil do učebny a začal otázkou: "Hoši a děvčata, přišel jsem k vám dnes ráno, abych si s vámi povídal o manželství. Ale než začnu, může mi někdo z vás říci, co o manželství řekl Ježíš?" Po chvilce mlčení se přihlásil Pepíček. Když ho kněz vyvolal, hrdě odpověděl: "Ježíš řekl: Otče, odpusť jim, neboť nevědí co činí."

Dobré zprávy

SVATOMARTINSKÉ KNIŽNÍ DNY 2018 (součástí přednáška P. Mariána Kuffy)

plakat A2 print-page-001Koná se již III. setkání autorů knih Nakladatelství Flétna a Knihkupectví Flétna s veřejností. Ve STŘEDU 14.11.2018 po mši svaté bude v kostele v Ústí nad Orlicí přednáška P. Mariána Kuffy o ochraně tradiční rodiny. Známého slovenského kněze M. Kuffu není potřeba ani představovat. Věnuje se mnoho let potřebným lidem a jeho názory a činy dokázají oslovit široké vrstvy společnosti... Plakát s celým programem setkání  ZDE

Čím větší je pravda, z tím větší výšky je třeba na ni hledět, abys ji uchopil.
Antoine de Saint Exupery