Chirurg, konstruktér a politik se hádají, jaká je první zmíněná profese v Bibli.
"Myslím, že lékařská profese byla zmíněna jako první," prohlásí chirurg. "Bůh stvořil Evu z Adamova žebra."
"Kdepak, první byla strojařina," opáčí konstruktér. "Jen si představte, co to bylo za práci, stvořit věci z chaosu."
"Ale vůbec ne," triumfuje politik. "Kdo si myslíte, že stvořil chaos?"

Dobré zprávy

Misijní koláč - poděkování

misijni kolacMilí přátelé,
děkuji všem, kteří se zapojili do akce Misijní koláč a napekli koláče, jiné pečivo a další dobroty, sešlo se toho hodně a vše se úspěšně prodalo. Děkuji světluškám za upečení a krásné zabalení sušenek, připojily také srdíčka s přáním, bylo to milé. Dále děkuji ženám, které pečivo prodávaly a skautům, kteří nám zapůjčili stoly.
Výtěžek činí 10 750 Kč a bude zaslán na potřeby misijního díla.
Ludmila Šebrlová

I kdybych nevěděla, kdy přesně skončí devět měsíců těhotenství, radovala bych se z každého okamžiku, protože bych věděla, že zrození dítěte, které žije pod mým srdcem, je podivuhodná věc a já mám při tom možnost spolupracovat s Bohem na uskutečnění zázraku.
Erma Bombecková