Tři teologové – konzervativní, liberální a charismatik – sedí na loďce uprostřed rybníka a disputují. Pochvíli jim dojde víno. Nu což, konzervativec pokrčí rameny, vezme džbánek a vydá se po hladině na souš. Za chvíli se stejnou cestou vrací s plným džbánkem.
Teologové disputují, disputují, a opět jim dojde víno. Charismatik tedy vztáhné ruce k nebesům, zahlaholí modlitbu, vstoupí na hladinu a přejde na souš. Za chvíli se opět stejnou cestou vrátí s vínem.
Po další disputaci opět dojde víno. Liberál odevzdaně uchopí džbánek a vstoupí na hladinu. Okamžitě jde pod vodu.
Kolegové jej vytáhnou a křísí. Konzervativec se podívá na charismatika a zeptá se: „Tys mu neřekl, kde jsou ve vodě ty kůly?“
Charismatik se podiví: „Kůly?“

Dobré zprávy

S Bílým rytířem za sv. Jakubem

S bilym rytiremNa koloběžce z Tanvaldu do Santiaga de Compostela, zakoupíte u svého knihkupce a nebo na www.fletna.cz 736 681 735

viz. plakat <zde>

S bilym rytirem

----

Tvá pyramida nemá smysl, jestliže nekončí v Bohu.
Antoine de Saint Exupery