Řidič bezvěrec jede kolem řeky, když tu si všimne, že na břehu chytají ryby katolický kněz a rabín, přičemž opodál stojí cedule s nápisem "Pozor, blíží se konec vaší cesty!"
Řidič bezvěrec (takový ten běžný tolerantní typ) zpomalí, vytočí okénko a zahuláká: "Starejte se o sebe, pámbíčkáři mizerní!"
Načež dupne na plyn a uhání dál. Po chvíli se ozve mohutné žbluňknutí.
Rabín se otočí na kněze a praví: "Já jsem vám říkal, velebný pane, že tam bude lepší napsat 'most v rekonstrukci'!"

Dobré zprávy

Svatovavřinecká pouť na OIK TV

pout 2020Svatovavřinecká pouť v Květné na OIK TVV Květné, patřící pod obec Luková, se sešli místní a lidé z blízkého i vzdálenějšího okolí, aby si společně popovídali, zazpívali a vychutnali dobré jídlo. Stalo se tak při příležitosti tradiční Svatovavřinecké poutě. Tu otevřela mše svatá. Poté příchozím k tanci a poslechu zahrála dechová hudba Skaličané.

Abych vešel v Boha, potřebuji se vysvléci ze sebe sama.
Antoine de Saint Exupery