Katolík, presbyterián a baptista sedí v rybářském člunu a chytají ryby. Katolíkovi dojdu červi tak se rozhodne že si dojde na břeh pro zásoby. Vystoupí teda z člunu a po vodě přejde na břeh a pak se vrátí jdouce po vodě. Baptistovi můžou oči vypadnut a říká si: "Ten ale musí mít silnou víru že dokáže jít po vodě". Za chvilku to ještě udělá presbyterián, opět jde po vodě. Baptista nemůže uvěřit svým očím a celý nesvůj zjišťuje, že i jemu za chvilku dojde návnada a bude muset na břeh. Hodnu chvíli se celý nervózní přesvědčuje že i on má přece silnou víru jako katolík a presbyterián a tak se nakonec přece jen odváží a vystoupí z člunu. Okamžitě však zmizne pod hladinou... Katolík se otočí na presbyteriána a říká: "Zdá se, že bratr neví, kde jsou ve vodě kameny..."

Dobré zprávy

Svatovavřinecká pouť v Květné

poutPouť se koná 11.8.2019 v Květné. Podrobnosti na letáku <viz>

Adventní koncert - Luková

adventní koncertAdventní koncert se koná v neděli 2.12.2018 ve 14 hodin v kostele sv. Markéty v Lukové. Podrobnosti viz plakát.

70 let samostatného sboru

70 let samostatného sboru CČE - pozvánka <klik>

sbor70

MAŠKARNÍ KARNEVAL

karneval 2018Maškarní karneval 27.ledna 2018 ve 14.00 hodin na lanškrounském zámku.  Podrobnosti na plakátku - pro zvětšení <klik>

Koncert - Principals

Koncert Principals - kostel CČE

viz plakát pro zvětšení  <klik>

koncert 26112017

Když se ti nechce modlit se, promluv si o tom s Bohem.
Jeanne Mayo: Trojnožka služby mládeži