Dobré zprávy

Kdo bude 26. února v pořadu Uchem jehly?

Pavlína Wolfová

Zbigniew Czendlik na obrazovkách ve vysílání ČT2 tuto neděli v 15.25 přivítá známou moderátorku Pavlínu Wolfovou. Témat k rozhovoru se našlo mnoho. Oba se dobře znají, lanškrounský farář ji oddával a křtil její dceru. A dokonce jeho první televizní vystoupení se odehrálo právě u Pavlíny Wolfové v Áčku.

Pavlína Wolfová

Rozhovor dvou přátel byl při natáčení velmi otevřený. Došlo v něm mj. na děti (nejen ty z rozhlasového pořadu Děti vám to řeknou, který Pavlína Wolfová šest let připravovala, ale hlavně na její vlastní), na rozvod nebo na životní bilancování v době kulatých narozenin.

Pavlína Wolfová

Co se ona sama v životě naučila? Například to, že jsou problémy, nad kterými je nutno mávnout rukou a telefony, které je nutno nebrat. I to, že chybou žen je, když příliš dávají najevo své city (štěstí nebo smutek) – za takovou upřímnost se jim často lidé vysmějí.

Úvod pořadu se natáčel na místě poněkud neobvyklém – na lanškrounském hřbitově:

na hřbitově

Když otevíráte Bibli, je to jako otevírat dveře do pokoje. V tom pokoji sedí Bůh a říká: "Pojď dál, budeme si povídat...".
Jakub Limr, pastor KS HK