Dobré zprávy

Nominační hlasování televizní ankety

Zibi

V rámci nominačního hlasování ankety TýTý 2011 můžete až do neděle 18.3. posílat hlasy svým favoritům.  Nemusíte hlasovat jen pro oblíbený seriál, zpěváka nebo sportovního moderátora. Soutěží všechny pořady, takže můžete - pokud se Vám líbí - dát hlas třeba také pořadu Uchem jehly (v kategorii Pořad roku).

Využít můžete buď internetového formuláře, SMS zpráv nebo korespondenčních lístků, které naleznete v některých časopisech. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o věcné ceny.

Kategorie a hlasovací formulář najdete na http://www.televize.cz/tyty/hlasovani-nominace

A pokud se Vám líbí lanškrounský moderátor, pak také můžete do kolonky Osobnost televizní publicistiky napsat jméno Zbigniew Czendlik.

Hlasovat můžete i formou SMS na číslo 906 15 09:

Pořad roku: TT 9 MEZERA Uchem jehly.

Osobnost televizní publicistiky: TT 2 MEZERA Zbigniew Czendlik

Teprve chudoba naučí člověka hospodařit s bohatstvím,
kterým ho zahrnuje Bůh.

Pavel Kosorin