Z totality: Je poledne, v městské restauraci sedí místní straničtí funkcionáři a pozorují vesnického sedláka v holínkách, jak si objednává jídlo. Když mu ho přinesou, obřadně se pokřižuje a pustí do jídla. "Pojďte, uděláme si z něj srandu." Tak jo.
Přisednou k němu a předseda se ptá:
"Otče, to se před jídlem vždycky přežehnáte?" "Ano, vždycky."
"A tak to dělají u vás ve vesnici všichni?" Sedlák spolkne sousto a řekne:
"Jasně, všichni." To už se nedá vydržet, tak naléhají: "To není možné. Vážně všichni?"
Sedlák se zamyslí a pak říká: "Máte pravdu, všichni ne. Vůl a prase, ti přijdou ke korytu a hned žerou bez modlení."

Dobré zprávy

Nominační hlasování televizní ankety

Zibi

V rámci nominačního hlasování ankety TýTý 2011 můžete až do neděle 18.3. posílat hlasy svým favoritům.  Nemusíte hlasovat jen pro oblíbený seriál, zpěváka nebo sportovního moderátora. Soutěží všechny pořady, takže můžete - pokud se Vám líbí - dát hlas třeba také pořadu Uchem jehly (v kategorii Pořad roku).

Využít můžete buď internetového formuláře, SMS zpráv nebo korespondenčních lístků, které naleznete v některých časopisech. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o věcné ceny.

Kategorie a hlasovací formulář najdete na http://www.televize.cz/tyty/hlasovani-nominace

A pokud se Vám líbí lanškrounský moderátor, pak také můžete do kolonky Osobnost televizní publicistiky napsat jméno Zbigniew Czendlik.

Hlasovat můžete i formou SMS na číslo 906 15 09:

Pořad roku: TT 9 MEZERA Uchem jehly.

Osobnost televizní publicistiky: TT 2 MEZERA Zbigniew Czendlik

Abych vešel v Boha, potřebuji se vysvléci ze sebe sama.
Antoine de Saint Exupery