Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

Dobré zprávy

Jaro je tady!

podběl

Pokud byste nechtěli věřit sluníčku, které už o víkendu připravilo teploty skoro letní, najděte si posly jara. Na fotografii je ten můj - přímo před naším domem se na kraji silnice ke sluníčku dere podběl. I u nás, kde je přece jen chladněji než v nížinách, už na zahrádkách kvetou sněženky. Dokonce je to také "úředně" potvrzené - astronomické jaro totiž začalo dnes, v úterý 20. března v 6.14...

Když otevíráte Bibli, je to jako otevírat dveře do pokoje. V tom pokoji sedí Bůh a říká: "Pojď dál, budeme si povídat...".
Jakub Limr, pastor KS HK