Hádají se křesťan, ateista a žid o to, co je nejrychlejší. Křesťan říká, že je to myšlenka. Ateista říka, že je nejrychlejší světlo, a žid tvrdí, že je to průjem. Věřící s nevěřícím se ptají: „Proč průjem?“
Žid říká: „Než jsem stačil pomyslit, než jsem rosvítil... a zbytek si domyslete.“

Dobré zprávy

Gratulace Jakubovi

gregora-zemepisolymp

Třináctiletý student lanškrounského gymnázia Jakub Gregora se stal absolutním vítězem v kategorii B celostátního kola Zeměpisné olympiády 2011/12, která se konala 16. května v Plzni.

Jakubovi patří velká gratulace!!! Jsem hrdý na to, že u nás, v našem městě a v naší farnosti, máme tak šikovného studenta!! Jsem rád, že naši mládež nezajímají jen počítačové hry a že dokáže své znalosti tak dobře uplatnit i v celostátních soutěžích.

O Jakubově úspěchu se píše na stránkách Lanškrouna: http://www.lanskroun.eu/cz/mesto/aktualne/z-lanskrounska/lanskroun-ma-viteze-celostatniho-kola-zemepisne-olympiady/

Bůh nám dal život, aniž by se nás ptal. Proč by to měl dělat, když nám ho zase odebírá?
Roberto Gervaso