Víkend v klášteře

logo2

Setkání jak pro ty, kteří hledají Boha nebo duchovní zaměření života, tak pro ty, kdo v Boha nevěří, je připraveno v klášteře na Hoře Matky Boží u Králík o víkendu 8.-10. dubna 2016. Účastníci budou mít příležitost pro tělesný i duchovní odpočinek na místě pokoje a v krásné přírodě, mohou využít nabídku společných aktivit, práce, rozhovorů či duchovní přednášky.

Nebude chybět možnost diskuse o svém životě, o svých problémech i radostech, a také prostor a čas na ztišení a rozjímání. Pro zájemce o historii i současnost poutního areálu bude připravena prohlídka s výkladem. Zahájení programu v pátek ve 20 hodin, ukončení v neděli obědem.Cena pobytu (ubytování a strava) je 700 Kč.

Kontakt: Hora Matky Boží u Králík, klášter, Kopeček 1, 561 669 Králíky,tel.603 198 318,   www.klasterkraliky.cz

Člověk, který měl smůlu, má skoro vždycky štěstí, že to s ním nedopadlo ještě hůře.
Mark Twain