Přijde starý manželský pár do nebe, svatý Petr je provází po nebi. Všechno je naprosto úžasné, žena je nadšena, říká, že se jí o něčem takovém ani nesnilo. Když to všechno vidí muž, zoufale se rozpláče a pak spustí vztekle na svoji manželku: "Za to všechno můžeš ty! To je pořád makrobiotika, cvičení, žádnej alkohol a cigarety, krémy s UV filtrem - vždyť jsme tu mohli být už o patnáct let dřív!!!"

Noc kostelů

9Noc kostelů byla u sv. Václava zahájena vystoupením žáků ZUŠ. Po přestávce se zapojila mládež z farnosti a seznámila přítomné s pobytem na Světovém setkáním mládeže v polském Krakově, kterého se zúčastnilo z Lanškrouna 22 mladých lidí. Níže je několik fotografií, které asi nejlépe ilustrují atmosféru setkání.

Utrhl jsem květinu a ona mi zvadla.
Chytil jsem motýla, ale brzy zemřel.
Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem...

John Lennon