1. reprezentační FPles

obrazek fples
V sobotu 17. 11. 2012
se v Nekoři od 19:30 koná reprezentační ples Free party ve stylu mafie.

Free parta je společenství mladých nezadaných (aspoň ze začátku ;)) křesťanů, kteří pořádají různé akce, na kterých se scházejí. Jádro tvoří lidé z žambereckého vikariátu, ale Free parta už má členy z celé republiky. Víc se dočtete na webových stránkách http://freeparta.webnode.cz/.

Číst dál: 1. reprezentační FPles

Večer mladých v Ústí nad Orlicí

V pátek 9.11. 2012 se uskuteční Večer mladých orlickoústeckého vikariátu. Program začíná v 18.00 mší sv. v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Orlicí a pokračuje na místní faře. Naším hostem bude P. Karel Moravec a tématem Rok víry.

Číst dál: Večer mladých v Ústí nad Orlicí

Čajovna aneb první setkání mládeže po prázdninách

caj V pátek 21. 9. 2012 proběhne první poprázdninové spolčo. Začneme v 18:00 mší svatou u sv. Václava a pak se přesuneme do farní klubovny, kde začne v cca 18:45 další program. Ten bude pro tentokrát nenáročný (leitmotivem bude pití čaje a neorganizované tlachání), nicméně můžete se těšit i na modlitbu, sdílení prázdninových impulzů, video, zpěv, hru a vůbec.

Číst dál: Čajovna aneb první setkání mládeže po prázdninách

Večer mladých v Lanškrouně

Číst dál: Večer mladých v Lanškrouně

Prázdniny trochu jinak

Nabídka pro mladé (18-25 let), kteří by se chtěli během léta na pár dní ztišit. Třeba pro ty, kteří chtějí prohloubit svůj vztah k Bohu, ale nechtějí nebo nemůžou do Žďáru. Nebo pro ty, kteří by si rádi impulzy ze Žďáru promeditovali v klidu a v přírodě.

Chybět samozřejmě nebude dobrá parta, odpočinek ani, jak to má u křesťanů být, trocha práce :)

Číst dál: Prázdniny trochu jinak

Účastníci CSM (potenciálním) účastníkům CSM

Právě vznikl nový web, který vytvořili sami účastníci CSM ve Žďáru 2012. Stránky ajakty.cz už ve svém názvu odkazují na otázku: "A jak se na Celostátní setkání mládeže připravuješ Ty?"

Číst dál: Účastníci CSM (potenciálním) účastníkům CSM