Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

141.jpg
219.jpg
8.jpg

Projekt Ruku v ruce

Krásný nápad, jak udělat radost na dvou místech naráz, vymyslela charitativní organizace Siriri, která spolupracuje s karmelitánskou misií ve Středoafrické republice. Projekt s názvem Ruku v ruce spočívá jednoduše v prodeji triček a látkových tašek, jejichž design je inspirován právě motivy Středoafrické republiky a jejích problémů.

Cena triček se pohybuje kolem 300 Kč, z čehož polovina putuje na pomoc Africe. Je to možné díky tomu, že všichni zúčastnění na projektu pracují bez nároku na honorář. V nabídce jsou pánské polokošile a trika, dál trika dámská i dětská a látkové tašky.

Více informací najdete na http://rukuvruce.siriri.org/

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová