Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

198.jpg
89.jpg
14.jpg

Účastníci CSM (potenciálním) účastníkům CSM

Právě vznikl nový web, který vytvořili sami účastníci CSM ve Žďáru 2012. Stránky ajakty.cz už ve svém názvu odkazují na otázku: "A jak se na Celostátní setkání mládeže připravuješ Ty?"

Na webu najdeš vtipná videa, která slouží jako pozvánka a zároveň jako možnost, jak i Ty můžeš zvát ostatní mladé. Stačí, když budeš videa dál šířit třeba prostřednictvím signály.cz, facebooku nebo jiným způsobem mezi své kamarády a všechny, kteří by mohli přijet.

Pokud máš chuť, můžeš sám vytvořit grafickou propagaci setkání ve Žďáru a poslat ji na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . "Může to být cokoliv, název složený z písmenkové polívky, plakát, streetart, vysekané logo v trávě, socha, obraz, živá figura… cokoliv vás napadne," upřesňuje Dan, režisér a kameraman skupiny. Autoři nejlepších návrhů, které vyberou návštěvníci webu ajakty.cz, budou odměněni. "Navíc každý může navrhnout vlastní scénář na propagační video a my ty nejlepší natočíme," uzavírá Dan.

(podle článku na www.zdar2012.signaly.cz)


První videoupoutávka

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová