Účastníci CSM (potenciálním) účastníkům CSM

Právě vznikl nový web, který vytvořili sami účastníci CSM ve Žďáru 2012. Stránky ajakty.cz už ve svém názvu odkazují na otázku: "A jak se na Celostátní setkání mládeže připravuješ Ty?"

Na webu najdeš vtipná videa, která slouží jako pozvánka a zároveň jako možnost, jak i Ty můžeš zvát ostatní mladé. Stačí, když budeš videa dál šířit třeba prostřednictvím signály.cz, facebooku nebo jiným způsobem mezi své kamarády a všechny, kteří by mohli přijet.

Pokud máš chuť, můžeš sám vytvořit grafickou propagaci setkání ve Žďáru a poslat ji na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . "Může to být cokoliv, název složený z písmenkové polívky, plakát, streetart, vysekané logo v trávě, socha, obraz, živá figura… cokoliv vás napadne," upřesňuje Dan, režisér a kameraman skupiny. Autoři nejlepších návrhů, které vyberou návštěvníci webu ajakty.cz, budou odměněni. "Navíc každý může navrhnout vlastní scénář na propagační video a my ty nejlepší natočíme," uzavírá Dan.

(podle článku na www.zdar2012.signaly.cz)

První videoupoutávka