Čajovna aneb první setkání mládeže po prázdninách

caj V pátek 21. 9. 2012 proběhne první poprázdninové spolčo. Začneme v 18:00 mší svatou u sv. Václava a pak se přesuneme do farní klubovny, kde začne v cca 18:45 další program. Ten bude pro tentokrát nenáročný (leitmotivem bude pití čaje a neorganizované tlachání), nicméně můžete se těšit i na modlitbu, sdílení prázdninových impulzů, video, zpěv, hru a vůbec.

Přineste s sebou pokud možno nějakou věc připomínající vám prázdninovou chvíli, která vás duchovně obohatila. Pokud chcete taky obohatit naše setkání (nejen svou přítomností), přineste i něco k zakousnutí.

Zváni jsou všichni od 13-ti do 30-ti let, rádi uvidíme nové tváře.

Těm, kteří váhají, nabízíme pár postřehů :)

- Ve spolču nejsou jen skauti. Nebojte, čím víc vás, neskautů přijde, tím pestřejší bude společnost.

- Ve spolču nejsou jen puberťáci. Vysokoškolský věk není příliš vysoký, trapný ani výjimečný.

- Ve spolču nejsou jen vysokoškolští intoši. Při některých aktivitách na intelektuála nevypadá zhola nikdo.

- Ve spolču se jen nemodlíme. Ne že bychom ignorovali výzvu apoštola Pavla (1Tes 5, 17), ale do programu zahrnujeme i aktivity poznávací, odreagovací, studijní, sportovní apod.

- Ve spolču nevybíráme vstupné! ;)

- A navíc, forma našeho setkávání není nic nezměnitelného, nemusí respektovat žádné šablony. Naopak bychom radši, aby vycházela z našich vlastních potřeb a přání.