Untitled-2

Římskokatolická farnost - děkanství Lanškroun

79.jpg
48.jpg
88.jpg

1. reprezentační FPles

obrazek fples
V sobotu 17. 11. 2012
se v Nekoři od 19:30 koná reprezentační ples Free party ve stylu mafie.

Free parta je společenství mladých nezadaných (aspoň ze začátku ;)) křesťanů, kteří pořádají různé akce, na kterých se scházejí. Jádro tvoří lidé z žambereckého vikariátu, ale Free parta už má členy z celé republiky. Víc se dočtete na webových stránkách http://freeparta.webnode.cz/.

Na ples pojedeme místo pátečního spolča, které tím pádem ODPADÁ. Protože pojedeme auty, je potřeba nahlásit na mail reslerova.m"zavináč"gmail.com, že pojedete. Pokud budete mít možnost vzít auto, prosím připiště to tam. Přesné informace ohledně odjezdu pošlu emailem během týdne.

plakat FPles

     Co nás čeká

Projekt čtvercování

Každé pondělí dopoledne od 9 hod. bude ve farní klubovně probíhat

PROJEKT ČTVERCOVÁNÍ - neboli uháčkuj nebo upleť čtverce na výrobu dek do Afriky

Srdečně zveme na tato setkání

Bližší informace poskytne p. Šebrlová